کاربر گرامی لطفاً جهت استفاده بهینه از محصولات و خدمات بابیران موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید. ورود کاربران به ‏‌سایت بابیران و از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط بابیران به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و نحوه استفاده از خدمات بابیران است. دقت داشته باشید که ثبت سفارش به معنای پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین بابیران از سوی کاربر است.

قیمت گذاری

در قیمت گذاری کالاهای موجود در بابیران تمام تلاش بر این است تا قیمتها مطابق و یا کمتر از قیمت کالاهای مشابه در بازار باشد و به این ترتیب قیمت‌‏گذاری در بابیران بر پایه اصل مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در بابیران بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند. ولی سعی ما بر این است تا در حد امکان کالاها را با قیمتهای پایین تر از قیمت بازار در بابیران عرضه کنیم .

ثبت سفارشات

امکان ثبت سفارش در بابیران در تمام روزهای هفته و به صورت شبانه روزی وجود دارد . شیکسون در بسته بندی، ارسال و تحویل کلیه سفارشات ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی دربابیران به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای بابیران محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را خریداری کند.

کاربر می بایست هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مشخصات را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نماید. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش خریدار قابل پیگیری نخواهد بود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای شیکسون محفوظ است. بعد از ثبت تمام سفارشات از طرف تیم پشتیبانی شیکسون با مشتریان تماس حاصل شده و سفارش به تایید نهایی خریداران می رسد . بدیهی است در صورت عدم تایید و یا عدم موفقیت در تماس با مشتری سفارش کنسل خواهد شد.

ضمانت تعویض

متناسب با هر گروه کالایی ضمانت تعویض همراه با کالا به خریدار ارسال می شود..

مطابقت محتوای سایت با محصولات

صداقت ، مهمترین راز تداوم یک کسب و کار است . ما در بابیران با این جمله را زندگی می کنیم . تمامی تصاویر و توضیحات ارائه شده برای تک تک کالاها دقیقا مطابق با ویژگیهای محصول بوده و واحد آماده سازی و پردازش محصولات تمام سعی خود را می کند تا هر محصول را دقیقا همانطور که هست در سایت منعکس کرده و از بزرگنمایی چه در تصاویر و چه در توضیحات ارائه شده خودداری کند . در عین حال ما سعی داریم تا با نمایش تصاویر حرفه ای ، زیبا و چشم نواز از محصولات ، فضایی شیک و دلنشین برای شما مهیا کنیم تا پروسه ی خرید به کاری لذت بخش و جذاب تبدیل شود .اگر محصول ارائه شده توسط بابیران دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.

توجه داشته باشید که کلیه محتویات و تصاویر موجود در سایت بابیران شامل قانون حق تکثیر شده و تنها به بابیران دات نت تعلق دارد.